Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Asfalt Kesme

İnşaat alanında sıkça kullanılan bir terim olan karot, aslında herkesin bildiği bir beton delme yöntemidir. Beton delme işlemlerini gerçekleştirmek için gerekli olan makinenin ismi karottur. Bu makinenin faaliyete geçebilmesi için ise bazı gereçleri bulundurmak gerekiyor. Bunlar; delme sehpası ve elmas soketli karot ucu. Söz konusu betonun kalitesine dikkat edilerek en makul karot ucu kullanılır.

Artık teknolojik gelişmelerin hız kazanmasıyla birlikte, arzu edilen çap ve derinlikte beton kesme işlemi gerçekleştirmek mümkün. Beton kesme ve delme, yapılmasının gereklilik arz ettiği önemli bir iştir. Çünkü bu sayede binaların olası zarar görme rizikosu ortadan kalkar. Beton kesme veya delme işlemlerinin olması gerektiğinde gebzekarot.org, uzman bir kadroyla herkesin hizmetindedir.

Beton kesme ve beton delme işlemleri yapılırken emniyeti sağlamak çok önemlidir. Bu sayede, oluşması imkân dâhilinde olan zararlar ortadan kaldırılmış olur ve işlemler başarıyla tamamlanır. Betonların test edilmesi karot makineleri aracılığıyla olur. Hasar görmüş bir binanın nihai durumunu netleştirmek için karot makinesiyle numune alınır. Daha sonra, laboratuvarda betonun durum değerlendirmesi yapılarak gerekli işlemler uygulanır.

Karot makinesi yardımıyla, yalnızca betonlar değil mermer, kaya gibi taşları da delmek mümkündür. Delinecek malzeme cinsinin tespit edilmesinin akabinde uygun karot ucunun kullanılmasıyla beton delmek son derece kolaydır. İşleme başlamadan evvel, beton delmenin gerçekleştirileceği bölgede aplikasyon yapılır.

İşlerini titizlikle yapan uzman bir kadro ile gebzekarot.org, her türlü beton kesme ve delme işlemlerinde insanlara profesyonel hizmet vermektedir.

Son Yazılar