Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Beton Kırma

Firmamız beton kırma, kesme ve delme hizmetlerinin yanı sıra karot çıkarma hizmeti de vermektedir. Yapılarda kullanılan beton her aşamada denetlenmelidir. Döküm aşamasında karot  alma bu bakımdan önemlidir.

Yapılarda beton kırma işleri tecrübe gerektiren inşaat faaliyetleridir. Beton kırma genelde yapımı bitmiş binalarda yapılan bir değişiklik için gerekir. Bunlar suyollarının açılması, pencere açılması, kanalizasyon için açılan delikler, bir odanın genişletilmesi veya odalar arasında geçiş sağlanması, yanlış dökülen betonların atılması gibi yeni planlar için belli bir miktar betonun kırılarak veya kesilerek binadan ayrılmasıdır.

Binanın zarar görmemesi için beton delme işlerinin ince inşaat hesaplarının yapılarak uygulanması gerekir. Ayrıca beton kesme işleri de uygun aletlerle yapılmalıdır. Firmamızda betonu çok ince ayrıntıları ile kesebilen veya delebilen makinelerle çalışılır. Bu makineler ile dik açılı kesimler yapabildiğimiz gibi silindirik kesimler de yapabiliyoruz. Bu da yeniden onarım maliyetlerinin hem malzeme hem de işçilik açısından en aza inmesini sağlıyor.

Verilen ölçülerde beton gerekli yerlerde kırılarak gerekli yerlerde ise kesilerek fazlalıklar atılır. Bu ölçülerin en doğru şekilde yapılması hem binanın sağlığı için önemlidir hem de inşaat maliyetini düşürür.

Firmamızın her türlü kalitede ki betonu kırma ve kesme işlemini en iyi şekilde yapabileceği makineleri ve işinin ustası elemanları mevcuttur. Gerek yapılarda gereken değişikliklerin yapılması gerekse eski binaların yıkılması için her türlü beton kırma kesme ve karot çıkarma işlemleri hızlı ve zamanında firmamızın güvencesi ile yapılır.

 

Son Yazılar