Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Çayırova Karot

Çayırova Karot makinesi alıştığımız inşaat sırasın da, oluşan gürültüyü ortadan kaldırıyor. Eskiden inşaat sırasın da yaptığınız, küçücük bir hata da bile sonuçları çok maliyetli ve gürültülü oluyordu. Örneğin inşaat sırasın da, açmayı unuttuğunuz bir asansör deliği.

Eski tekniklerde sonradan asansör deliği açmak isteseydiniz, çevreye zarar vermeden bunu kesinlikle yapamazdınız. Neredeyse unuttuğunuz küçücük bir hatada, inşaata sil baştan başlamanız gerekecekti. İşte bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için yurt dışında üretilen, katot makinesi Çayırova beton kesme  işlemi sırasın da, silindir şeklinde betonun delmesi ve bu işlem sırasın da, betonun havuca benzemesi sonucun da İngilizcede havuç anlamına gelen karot ismini koymuşlardır.

Karot makinesinin tercih edilmesinin pek çek nedenleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi inşaat gittikten sonra bile yapılan hatayı sıfır hasarla düzeltebilmesi. Biten inşaatta unutulan bir cam bölmesini balyozla kırmaya çalıştığınız zaman, çok fazla gürültü olacaktı ve binanın diğer kısımlarına hasar vermemeniz mümkün olmayacaktı. Ama karot makinesi sayesin de, çok katlı binaların orta katında bile Çayırova beton delme işlemi yapıldığın da, sıfır hata ve çevreye gürültü kirliliği yapmadan işlemini tamamlayacaktır.

Karot makinesinde, önemli olan makineyi kullanan kişidir. İşin ustası operatörler tarafından beton kesme ve delme işlemi yapılırsa asla bir sorunla karşılaşmazsınız. Binanın şeklini düzeltmek istiyorsanız da karot makinesini rahatlıkla kullanabilirsiniz, kalorifer, elektrik tesisatı döşenmesi gereken durumlarda da, karot makinesini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

çayırova karot
çayırova karot

Son Yazılar