Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Darıca Karot

Darıca karot beton delme kesme

 

Sıfır kayma ve zedelenme performansı ile en doğru tercih karot:

Betonu silindir şeklinde delme, boşluklar açma ve özel olarak tanımlanan beton parçacıkları çıkarma işlemlerini üstlenmektedir. Baca deliklerinden, açılan kapı ve pencere deliklerine varana kadar, sonrasında kalıntı temizlemeye gerek bırakmadan temiz bir şekilde kesim işlemi gerçekleştirme özelliğine sahip olmaktadır. Özellikle farklı bir yetenek isteyen kullanımı sadece tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İstenilen her bölgede her şekil ve boyutta kesim özelliği sunmaktadır. Asansör ve merdiven boşlukları dahi açmakta büyük fayda sağlamaktadır.

Beton kesme işlemlerinde karşı konulamaz üstün performansı ile çalışma sağlamaktadır:

İnşaat halinde olan betonarme destekli tüm binaların tadilat işlemlerinde mutlak suretle bir şekilde lazım olmaktadır. Yapılan kırma, delme ve kesme işlemlerini demirbaşı olarak hizmet vermektedir. Tadilat işlemlerini en kısa süre içerisinde kusursuz bir şekilde halledebilme özelliği ile eski zamanlara kıyasla inşaat işlerinde dahi büyük kolaylık sağlamaktadır. Zamana karşı yarışan hızlı ve seri bir performans gösteren yapıya sahip olmaktadır. Tüm kalın duvarların kesme işlemlerinde kenar kısımlarında aşınma meydana gelmeden kesimini gerçekleştirmektedir.

Beton delme işlemlerinde ultra rahatlık sağlamaktadır:

Birçok özelliğine göre 7 farklı çeşidi bulunmanın yanı sıra, inşaatlarda makinelerin sabitlenmesini sağlamak için dahi kullanılmaktadır. Yere, duvara, sabit ve kalın direklere, kolonlara her alanda kusursuz şekilde delikler açarak beton veya mermer parçaları çıkarmaktadır. Özellikle temiz ve kalıntısız işlere imza atması ile yoğunlukta tercih edilmektedir.

beton delme,beton kesme,karot, karotçu

beton delme kesme işleri

Son Yazılar