Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Gebze Derz Beton Kesme

Karot makineleri kullanılarak yapılan ve çok uzun yıllardan beridir kullanılmakta olan karot uygulaması, beton ya da buna benzer yapıları delmek amacı ile kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak yenilenen ve daha kullanışlı bir hal alan karot makinesi, silindir betonu başarılı bir şekilde delebilmektedir.

Betonun silindir olarak delinmesine karot uygulaması adı verilirken, bunu yapmak için kullanılan makineye ise karot makinesi denmektedir. Bir diğer adı beton delme makinesi olan karot makinesi ile mermer, fayans, granit, beton ve kaya gibi malzemelerin deliminde kullanılmaktadır.

Kullanımı oldukça rahat olan ve her türden beton ya da asfalt zeminlerin kesilmesini sağlayan beton kesme makinesi, en yüksek teknolojiler kullanılarak üretilmiştir ve üstün bir performans sağlamaktadır. Yüksek bir kalitede üretilen ve satış sonrasında da gerekli desteğin verildiği beton kesme makineleri, yüksek bir kesim hızına da sahiptir.

Her türlü beton zeminin başarılı bir şekilde delinmesini sağlayan beton delme makinesi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Herhangi bir titreşim olmadan delme işlemini gerçekleştiren ve sonrasında zeminde herhangi bir çatlak ya da hasara yol açmayan beton delme makineleri, belirli çaplarda delim yapabilme özelliğine sahiptir.

Farklı kalınlıklarda ve ebatlarda betonların delim işlemini gerçekleştirebilen beton delme makineleri, deliklerin yan yana açılabilmesine de imkân sağlamaktadır. Beton delme makinesi yere tam olarak düzgün bir şekilde yerleştirildiği zaman herhangi bir titreşim olmadan rahatlıkla kullanılabilir.

gebze derz kesme

gebze derz kesme

Son Yazılar