Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Dilovası Karot

Dilovası Karot zeminlerden betonlardan ve asfalt yapılardan, silindir şeklinde alınan özel örneklerdir. Beton ve asfaltlar içerisinde delik açılması ihtiyacı duyulduğunda titreşimsiz olarak açılır. Titreşimsiz açılarak zemine de zarar vermez. Titreşimsiz karot açılması için elmas uçlu soket veya karot makinası gibi araçlar kullanılır. Beton binalardaki delme ve kesme işlemlerinde de bu yöntem kullanılır.

Karot beton delme nedir?

Karot dilovası beton delme makineleri yatay veya dikey şekilde konumlandırılabilir Bu sebeple her türlü ihtiyaca cevap veren araçlardır. Karot beton delme araçları, asansör boşluğa açılmasında, merdiven boşluğu açılmasında, zemin beton çatlaklarını düzeltmede ve derz kesimi işlemlerinde kullanılırlar. Karot beton delme makineleri, hiçbir şekilde delik açılan maddeye zarar vermezler. Bunu sağlayan titreşimsiz bir şekilde çalışmalarıdır Karot beton delme makineleri, 600 santim derinliğine kadar delik açabilir.

Karot beton kesme nedir?

Karot dilovası beton kesme işlemi betonun kaldırılması gerektiği zaman kullanılır. Karot betonun kesme işlemi ile yüzeye zarar vermeden istenilen sayıdaki ve istenilen alandaki betonu, itina ile kesilerek kaldırılır. Karot beton kesme makineleri ile kesilen kısım düz bir şekilde çıkarılır, bu sebeple ekstra düzeltme işlemlerine ihtiyaç duyulmaz.

Beton kesme işlemi için karot beton kesme makinesi dışında derz kesim makineleri ve hidrolik betonarme duvar kesme makineleri kullanılmaktadır. Beton kesme işlemi temel mantık olarak bu makinelerden herhangi biriyle yatay veyahut düşey bir düzlemdeki betonun kesilerek çıkartılmasına verilen isimdir.

Dilovası Karot beton delme

Dilovası Karot

Son Yazılar