Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Gebze Duvar Kesme

Gelişmiş bir teknoloji ile üretilen karot isimli makine, beton delme ve kesme işlerinde kullanılmaktadır. Farklı ekipman ve aparatlar takılarak hem delme hem de kesme işlemini başarılı bir şekilde yerine getirebilen bu ürün sayesinde kalın betonları en ideal ve hızlı şekilde delmek, kesmek mümkündür.

 Karot Nerelerde Kullanılır?

Karot isimli makinenin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Yol ve inşaat yapımında veya kaldırım, asfalt veya kalın beton blokların kırılmasında ve ortadan kaldırılmaya çalışılmasında sıklıkla tercih edilen karotlar, elektrikli, soğutmalı ve az bir insan gücü ile kolayca taşınabilecek boyutlarda ve büyüklüktedir.

Yol veya Kaldırım İnşasında veya Sökümünde Karot Kullanımı

Beton, asfalt ve türevi sert bloklar halinde kullanılabilen, döküldüğü veya kapladığı alanda donduktan sonra insan gücü ile sökülmesi mümkün olmayan beton zemin, yol veya kaldırımların sökülmesinde karot kullanılmaktadır. Karot şehirleşmede yaşanan gelişmeler nedeni ile sık sık bozulan, arızalanan, tıkanan veya farklı bir sorun nedeni ile kullanılamaz hale gelen yer altı şebekelerine müdahale etmek için kullanılmaktadır. Bu yapıların üstünde bulunan beton yapıları duvar kesme veya asfalt kesme işlemi ile delen karot, kaldırım veya asfalt gibi betonarme yapıların sökülmesi işleminde önemli rollere sahiptirler.

Bina veya Duvar kesme Karot Kullanımı

Karot olarak kullanılan makineler özellikle binaların bütün olarak veya parça olarak duvarlarının yıkımında çok faydalı işler üretebilmekte ve kırılması gereken kalın beton kolonların ve duvarların kısa sürede beton delme veya beton kesme işlemini gerçekleştirmesi sureti ile ortadan kaldırılmasını sağlayabilmektedirler.

Son Yazılar