Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Gebze Filiz Ekme

İnşaat alanlarının vazgeçilmezi karot ne amaçla kullanılmaktadır?

İnşaat alanlarında geniş olarak kesme ve delme işlemi ile müdahale edilmesi gereken bütün bölgelerde, en iyi performansı sergilemek için üretilmiş en iyi makinelerden biri olmaktadır. Adını Almanca havuç teriminden alan makinenin teknik genel çalışma sistemi, silindir şeklinde dairesel delikler açarak havuca benzer beton parçaları çıkarabilme özelliğine sahip olmaktadır. Yoğun ve sık olarak tercih edilebilir olması ile birçok alanda kullanımı sağlanmaktadır. Karotun anlamı denilince akla gelen ilk faaliyetlerden biri de betonlara uygulanan kesme ve mermerleri delme işlemi olmaktadır. En zor şartlar altında dahi yüksek performans gösterebilme özelliğine sahip olmaktadır.

Beton kesme işlemini sağlamak için en güvenilir sistem:

Tercih edilebilirlik sınırlarını en iyi şekilde sağlamak adına önemli bir unsur olmaktadır. Beton zeminlerde mermer granit gibi zeminlerde büyük ölçüde yüksek performans göstermektedir. Binaların duvarlarındaki kesimleri en iyi şekilde hesap ederek toz ve duan yoğunluğu yaratmadan duvarları kesebilme özelliğine sahip olmaktadır. Özellikle titreşim yapmadan çalışabilme özelliği ile duvarlarda kusursuz kesim yapma işlemi gerçekleştirmektedir.

Beton delme işlemleri ile birçok alanda numune alma kolaylığı sağlamaktadır:

Çürüme veya restorasyona müsaitliği belirlenmesi açısından binaların duvarlarından delme işlemi ile örnek beton parçaları çıkarmaya yardımcı olmaktadır. 3m kadar delik açabilme kapasitesi bulunmaktadır. Çoğu tesisatın geçiş sisteminden ve boruların betonların arasından geçmesine sorumlu olarak birçok alanda kolaylık sağlamaktadır.

Son Yazılar