Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Gebze Beton Kesme

Temiz ve pürüzsüz kesim işlemleri için karot performansı.

Öncelikli olarak betonlardan numune almak için üretilen bir makine iken sonralarda nerede ise en sık ve yaygın olarak tercih edilen beton delici özelliğe sahip makine olarak kullanılmaktadır. Betonu tamamen silindir şeklini alarak delme işlemi görmektedir. Üstün performansı ile kayma ve zedelenme görmeden en iyi şekilde performans göstermektedir. Tercih edilen büyüklük ve boyutlarda en iyi sonucu elde etmek için tercih edilmektedir. Yatay ve dikey olarak kullanım gerçekleştirebilmektedir. Son derece titizlikle çalıştırılması gereken bir makine olmaktadır. Bu işle ilgilenenlere özellikle karotçu denilmektedir. Her türlü ihtiyaca cevap verebilme özelliği ile birçok inşaat alanında ve temin edilen malzemeler içerisinde kullanılmaktadır.

Beton kesme işlemlerinde istenilenden daha kusursuz sonuçlar elde etmektedir.

Son yıllarda özellikle betonların kesme işlemlerinde sık olarak kullanılan bir makine olmakla birlikte en iyi performansı alabilmek mümkün hale gelmektedir. Tesisat açılımlarında, özellikle pencere, klima balkon, pis ve temiz su gideri olarak birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Kırılan ve paramparça olarak dağılan, üzerinde girinti ve çıkıntı bırakan betonların tamamen pürüzsüz kesme işlemine yardımcı olmaktadır.

Tadilat işlemlerinde temiz ve sorunsuz beton delme performansı.

Betonların balyoz ve çekiçlerle zedelenmenin önüne geçmek en iyi şekilde en aza indirgemek için özellikle tercih edilmektedir. Pencere kapı veya cam nakli gerçekleştirilecek tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Ardı görünmeyen betonların 3 metreye kadar delinmesine olanak sağlamaktadır.

Son Yazılar