Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Karotçu

Her alanda 7 farklı zengin seçenek ile karot kullanımı:

Makinelerin özel olarak her alanda kesme ve delme işlemi görmesini sağlayan teknik olmaktadır. İnşaat alanlarında ve özel dekorasyon zamanlarında daha birçok farklı seçenek durumlarında özellikle tercih edilmektedir. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren 7 farklı seçeneği var olmaktadır. Bunlar özel olarak;

1- Metabo model

2- Hilti marka destekli

3- Cat model

4- Bosch model

5- Makita

6- Dewalt

7- Spit

Olarak marka tasarım özelliklerine göre birçok alanda farklılık göstermektedir.

Beton kesme işlemleri için uzman ellere gerek duyan makine:

Karotların herke tarafından kullanılması çok zor bir durum olmakla birlikte dikkat ve özen göstermek gerekmektedir. Bu makineleri kullanan kişilere özel olarak karotçu adı verilmektedir. Karotların üstün yetenek ve performans göstermesi cihazın özellikleri kadar ustanın yeteneğine de bağlı olmaktadır. Özellikle simetrik kesme işlemlerinde el becerisi büyük önem arz etmektedir. Birçok fiyat aralığında uygun seçeneklere satışı gerçekleşen makinelerin teknik özellikleri arttıkça fiyatları da artmaktadır.

Beton delme özel kristal teknolojisi ile gerçekleşmektedir:

Karotların uç kısmına takılan elmas olan uçların sayesinde delme işlemleri gerçekleşmektedir. Özel olarak sağlam ve çok sert bir malzeme olması nedeni ile bütün zeminleri kolaylıkla delebilme özelliğine sahip olmaktadır. Karotçular olası durumlara karşı mutlak suretle ellerinde bütün delme aparatlarının boyutlarını bulundurmaları gerekmektedir. Delme işlemlerinin her çeşidi farklı boyutlarda olabilmektedir.

Son Yazılar