Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Körfez Karot

Körfez Karot Beton Delme ve Kesme faaliyetleri yürüten bir şirket olup 2008 yılında kurulmuş durumdadır. Kurulduğu günden bugüne edinmiş olduğu bir iş tecrübesi ile inşaat sektöründe önemli işlere imzasını atmış durumdadır.

Firma gerçekleştirmekte olduğu faaliyetler, hidrolik makine ile gerçekleştirilen beton kesme işlemleri, betonda elmaslı delme ve kesme işlemleri, Kompresörlü beton kırma işlemleri, beton delme ve kırma işlemleri, binaların yıkım işlemleri, filiz ve demir atarak bina güçlendirme çalışmaları, asfalt delme ve kesme işleri, enjeksiyon çalışmaları büyük bir itina ile gerçekleştirilmektedir. Günümüzün teknolojisine büyük bir uyumluluk sağlamı Körfez Karot Beton Delme şirketi, çağın gerisinde kalmış yöntemlerden uzak ve sektörünün öncüsü olmayı kendisinin en öncelikli hedefleri arasına koymuş bir şirket olma özelliğine sahip durumdadır.

Hizmet Anlayışı

Körfez Karot Beton Delme ve Kesme işleri yapan bir şirket konumunda yerini büyük bir heyecan içinde uzun yıllar boyunca almayı sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günün heyecanını halen canlı tutan ve günümüz ihtiyaçlarına yönelik gelişmiş teknolojik donanımlarla hizmet sunan şirketin öncelikli hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti odaklı oluşudur. Müşteri memnuniyetini sağlanmasının kaliteli hizmet sunmakla bağlantılı olduğunun bilinci ile hizmet vermekte olan bir şirket olma özelliğini barındırmaktadır.

Beton kesme ve delme işleri son derece önemli çalışma faaliyetlerinden oluşmaktadır. Dolayısı ile bilgi ve tecrübe isteyen bir çalışma faaliyetlerini bünyesinde barındırır. Hedefi müşterilerini memnun etmek olan firma yüksek kalite standartları ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak nitelikte faaliyetler sergilemektedir.

Son Yazılar