Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Orhanlı Karot

Alanlarda hasar görmeden beton delim ve kesme işlemleri için karot` makinesi.

Bina alanlarının iç ve dış alanları fark etmeksizin numuneler alınması için gerekli olan kesi makinesi olmaktadır. Tesisat delikleri açmak adına gerekli olan karotların, en iyi sonucu vermesi sebebi ile her inşaat alanında bulunmaktadır. Küçük veya büyük açık alanlar yaratmak için fark etmeksizin ihtiyaç duyulmaktadır. Pencere veya kapı boşlukları elde etmek istendiği takdirde son derece pürüzsüz alanların kesim kısımlarını parçalamadan kesme özelliğin sahip olmaktadır. İnşaat ve sanayi alanında kullanılacak demirbaş malzemelerin yere sabit bir şekilde durması için de karotların yardımı gerekmektedir. Her alanda kullanımı gerçekleşen mermer, beton, alçı gibi alanların kesim ve delim işlemlerinde kullanılmaktadır.

Kalınlığı fark etmeksizin üstün beton kesme performansı.

Betonların delinme işlemleri son derece dikkatli gerçekleşmesi gereken risk teşkil eden bir iş olmaktadır. Birçok alanda toz, toprak, parçalarının dağılması ve farklı kırıklıklar meydana gelebilmektedir. Karotların, hassas titreşim meydana getirmeyen sabit kesim özelliği ile her derinlikte ve kalınlıkta betonların kesimi gerçekleştirilebilmektedir.

En az hasarla beton delme işlemleri.

Betonların delinmesi esnasında cihazın delinecek alana iyi sabitlenmiş olması, alçı aşamasından geçmiş pürüzsüz delinen bir beton görünümüne sahip olmasını sağlamaktadır. Delme esasında su kıvamının da, çok veya az tazyikli olmamasına dikkat etmek gerekiyor. Orta derecede verilen su, sıçrama yapmadan daha sağlıklı kesim gerçekleşmesine yol açmaktadır.

Son Yazılar