Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

0 216 378 76 44

0 506 704 13 29

0 542 526 57 82

info@kenanlar.com

Pendik Karot

PENDİK KAROT

 

İnşaatların eli ayağı karot makineleri:

Çoğu zamanlarda beton kalitesinin ölçümü için binaların kolonlarından, duvarlarından, temeli zedelemeyecek bölgelerinden numune parçalar alma işlemi görmektedir. Özellikle inşaat alanlarında bütün kesme ve delme işlemlerini son zamanlarda devralmaktadır. Çekiç, balyoz gibi betonu ve sert zeminlerin düzensiz kırılmasını sağlayan bütün inşaat malzemelerini geride bırakarak, yeni teknik oluşumunda birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Duvar veya betonlardan alınması gereken parçaların ya da açılması gereken deliklerin pürüzsüz ve tam orantılı olarak delinme işlemini sağlamaktadır.

Pendik Beton kesme durumlarında en hızlı ve seri şekilde işlem görmektedir:

Kullanımı için profesyonel bir şekilde eğitimini almak ve son derece dikkatli olmak gerektiği kadar, çok rahat ve basit bir işlem olmaktadır. Sadece özel kullanıcı personeller tarafından işlev gören malzemeyi kullananlara ise Karotcu olarak adlandırılmaktadır. Zamana karşı birçok çeşitli şekilleri verme, duvar kesme, beton zeminlerini titreşim seviyesi sıfır olarak en iyi şekilde kesme işlevi görmektedir. İnşaat halinde olan bir yerin, en simetrik şekillerde kesilmesi gereken betonları ve her türlü sert zemini başarı ile kısa zamanda kesebilme özelliğine sahip olmaktadır.

Pendik Beton delme özel teknikler sayesinde elmas uçla delme işlemi:

Betonların delinmesi işlemlerinde kullanılan makine uçları elmas olmaktadır. Birçok faklı boyutu olarak, inşaat alanlarında mutlak suretle hepsinin temin edilmesi gerekmektedir. Farklı boyutlarda farklı şekilde delme işlemleri gerçekleşebileceği göz önünde bulundurularak, Karotçuların, daha iyi performans sergilemesi için elmas uçların tüm boyutunu temin etmesi gerekmektedir.

Son Yazılar