Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Şekerpınar Karot

Tüm aşamaları ile kaliteli kesimler elde etmek için karot makineleri gerekmektedir.

Karotlar, özellikle inşaat alanlarında bulunan demir baş makine cihazlarından biri olmaktadır. İnşaat alanlarında birçok kolaylık sağlayarak tüm beton kesim işlemlerini, istenen kesim şekillerini, mermerlerin kesim ve delinme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şekerpınar Karot

İnşaat alanlarında duvarların balyoz ve çekiç gibi malzemelerle orantısız kırılmasına gerek duyulmadan en iyi şekilde istenen kesimi sağlamaktadır. Kullanım tekniği için özel olarak eğitim alan ve deneyimli olan personeller işlem gerçekleştirmektedir. Delme, kesme ve yıkma işlemlerindeki toz bulut hava, beton kalıntılarının önüne geçebilmek için tasarlanmaktadır. İstenilen boyutta kesim ve delme işlemleri gerçekleştirmektedir. Tüm sert zeminlerde en kusursuz şekilde performans gösterebilmektedir.

Beton kesme işlemleri nasıl gerçekleştirilmektedir?

Bina temeli üzerinde akla gelebilecek her türlü alanlarda kesme işlemi gerçekleştirmektedir. Kirişler, kolonlar, silindir yuvarlak daireler ve birçok şekil ile elde edebilmek mümkün olmaktadır. Belirli derinliğe kadar tüm betonları en iyi şekilde kesebilme özelliğine sahip olmaktadır. Alanların önünü açma, balkon genişletme, duvarı tamamen yok etme gibi özelliklere sahip olmaktadır. Avantajlarından biri ise, son derece profesyonel ve titreşim oynama olmadan çalışması olmaktadır.

Beton delme işlemlerinde dairesel çukurlar açmak için en iyi performans sağlar.

Tesisatlardan yararlanmak için açılacak deliklerin, profesyonel ve son derecede kusursuz bir şekilde betonların delinerek artan betonun çıkarılması işlemi gerçekleştirilmektedir. Deprem ve ya eski binaların restorasyona dayanıklılık tespitinin yapılması içinde büyük önem arz etmektedir.

Son Yazılar