Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

!
!
Kapat
Ekibimizin
Çalışma Saatleri
Pazertesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
9:00 - 19:15
Kapalı

Tuzla Karot

Kaliteli şekiller elde etmek için en iyi karot` tercihi.

Betondan silindir şeklinde parçaları kusursuz ve biçimli bir şekilde çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Türkçe anmalı ise havuç kelimesine karşılık olarak gelmektedir. Beton içerisinden en iyi şekilde zede ve zarar görmeden silindirler çıkarmak için, büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. İnşatlar içerisinde istenmeyen beton fazlalıklarını zede ve zarar vererek temizlemenin önüne geçmektedir. Kolonların içerisinden yuvarlak dairesel parçalar alınmak istendiği zaman makine yardımı ile kolaylıkla elde edilmektedir.

Beton kesme parça alınacak yüzeye zarar vermeden profesyonel cihazlar ile gerçekleşmesi gerekmektedir. Toz dahi yaratmadan parçaların en kusursuz şekilde kesilerek alınmasını sağlamaktadır. Beton kesmenin elde edilebilecek en kusursuz şekli ise genel olarak sıklıkta kullanılan karotlar ile mümkün olmaktadır. Son zamanların en başarılı cihazlarından biri olarak hata payını sıfıra indirgeyerek en iyi şekilde performans göstermektedir. Son derece zararsız ve hata payını minimuma indirgeyen teknolojiye sahip olmaktadır. Taşıyıcı bölgelere zarar vermeden en iyi şekilde üstesinden gelmektedir.

Bir çok alanda beton delme işlemlerinde kusursuz ve temiz performans.

Karotlar yardımı ile 20 mm den 600 mm derinliğine kadar başarılı bir şekilde işlem gerçekleştirmektedir. Tüm beton alt yapılarında güvenle kullanılan ve yaygın olarak en fazla tercih edilen cihazlardan biri olmaktadır. Son derece kullanımı basit, betonların delinmesi gereken bölgelerin ise en iyi şekilde bölünmesini sağlamaktadır. Darbe oluşumuna yer vermeyen çalışma sistemi ile temiz ve hızlı işlem sağlanmaktadır.

Son Yazılar